Як дізнатися власника торгової марки?

Ця інформація буде корисною як представникам бізнесу, які хочуть дослідити свого партнера, так і громадянам, чиї права були порушені, або журналістам та активістам, які проводять розслідування. Адже поширені випадки, коли назва мережі магазинів, ресторанів чи продукції не збігається з найменуванням компанії, яка за ними стоїть. А якщо ви хочете заснувати власний бренд – за допомогою цього реєстру можна перевірити, чи вигаданої назви ще ніхто не використовує.
Представлена інформація станом на 23 лютого 2022 року

Де шукати дані

Які сервіси допоможуть

Перевірка свідоцтв на торгові марки та патентів на винаходи за допомогою «Clarity Project»
Перевірка торгових марок компанії у «YouControl»
Реєстр торговельних марок в «Опендатаботі»

Що саме можна перевірити

Чи існує торгова марка з певною назвою
Ви вирішили заснувати власну мережу кав’ярень, бренд одягу чи видання і вже навіть вигадали для нього назву? Перш ніж використовувати її, перевірте у реєстрі знаків для товарів і послуг, чи вона, випадково, вже кимось не «зайнята».
Дізнатися власника торгової марки
Часто трапляється, що назва продукту чи закладу не збігається з найменуванням компанії, яка його виготовляє чи займається господарською діяльністю. Використання відкритих даних  допоможе встановити власника торгової марки. Проте пам’ятайте, що реальний власник може видати ліцензію на використання своєї інтелектуальної власності іншій особі. Тому в таких випадках інформацію варто додатково перевіряти: наприклад, купити щось у цьому магазині чи кав’ярні та подивитися у чеку компанію-продавця.
Встановити список усіх торгових марок і винаходів, що належать певній людині чи компанії
За допомогою відкритих даних із реєстру журналісти під час проведення розслідувань дізнаються, під якими торговими марками може діяти певна компанія або якими нематеріальними активами володіє посадовець.
Завантажити повну інструкцію
Як дізнатися власника торгової марки?

Інші можливості відкритих даних